Nezaradené

Oplatí sa investovať do úžitkového umenia?

Skúsme sa na to pozrieť takto: Ak sme sa raz rozhodli pre kúpu nového automobilu, spravidla si ho kúpime. Riešime parametre, cenu, model. Povieme si: nové je nové. Áno, a je to tak. Iste mi však dáte za pravdu, že už po desiatich rokoch auto stratí väčšinu svojej ceny a potrebujete opäť zainvestovať… Je to pohľad čisto ekonomický.

Obr.: Zábradlie ako trvalá hodnota

Ak investujete do nerezového diela z nášho ateliéru, investujete len raz! Nami vytvorené nerezové zábradlie alebo iné nerezové dielo nestráca na hodnote počas celej svojej životnosti. Navyše, efektívne vám zhodnotí príbytok. A to nie je všetko! Celková úžitková a estetická hodnota nerezového zábradlia je spojená len s minimálnymi nákladmi na jeho prevádzku a údržbu. Najlepším dôkazom nami zhotoveného nerezového diela je spokojnosť zákazníka.

 

Obr.: Umelecké dielo dodá interiéru neopakovateľnú atmosféru a stane sa vašou dlhodobou investíciou

Ak pri kúpe nového auta rozhodujú vaše preferencie a túžby, podobne to platí aj pri výbere nového zábradlia, nábytku, či iného diela. Spýtajte sa sám seba: Čo od neho očakávam?

Ešte váhate? Jednoducho si dohodnite termín na nezáväzný rozhovor a využite pri rozhodovaní odborné rady a dlhoročné skúsenosti.  Zoznámme sa osobne.